pGc Forum

Mirsevini, Powered by : GuliwOw~
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Per Dizajne

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GuliwOw~
Admin


Numri i postimeve : 10
Join date : 30/11/2012

Per Dizajne Empty
MesazhTitulli: Per Dizajne   Per Dizajne EmptyFri Nov 30, 2012 11:10 am

Per Dizajne Kontaktoni : Gulchee.-@hotmail.com ose www.facebook.com/kosoguli

Ose Shkoni www.4SHARED.com dhe shkruani photoshop cs3 ose cs4 per dizajne!
Ju Faliminderit Per Mirkuptim Surprised
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pgc-forum.com
 
Per Dizajne
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
pGc Forum :: Rreth Pc :: Designs-
Kërce tek: